| anonim_4396 a întrebat:

eu am 16 ani iar el are 19 ani. vorbim de foarte mult timp, dar nu suntem impreuna. cand iesim imi bate apropouri succinte despre sex si chestii..ne-am si sarutat. eu cred ca el vrea doar sex. ce pot face? imi place foarte mult de el

14 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Apai daca vrea numai sex cu tine nu stii singura raspunsul? Cauta si tu altul care te apreciaza pentru ceea ce esti nu pentru pat.Parerea mea. Daca vrei in schimb sa faci ce zice el...

| ReBelGirL094 a răspuns:

Poti sa ii spui sentimentele tale, iar dupa acea, chiar daca sunteti sau nu impreuna, daca tot bate apropouri inseamna ca numai sex vroia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună păi e clar că te vrea in pat, dacă te ai si sărutat cu el, il "aprinzi" și mai și.

| NoSmile a răspuns:

Off,vechea problema a noastra,a fetelor,ne plac baietii care nu trebuie. in cazul tau,crezi bine, nu vrea altceva in afara de SEX. Gandeste-te! daca ati fi format o relatie, as fii inteles, desi nici atunci nu ti-ar fi placut. cred ca oricare fata vrea sa i se dovedeasca lucrul asta, intr-un moment sa se lase aman2 dusi de val, nicidecum sa ii spuna ''vreau sa facem sex''. Nu prea ai ce sa faci, decat sa te indepartezi de el, sau cand bate acele apropouri sa-i spui ca nu va obtine asta de la tine. si va inceta:* Sucees!

| HDSeer a răspuns:

Dai ce vrea el si daca te lasa balta atunci e vina ta..dece? Pentruca "tie iti place foarte mult de el"

| danizu212 a răspuns:

Deci,explica-i clar si precis ceea ce-ti doresti sunt singur ca va intelege, daca il placi si stie ca tii la el va accepta dorinta ta de a pastra niste norme, daca nu, cred ca stii singura ce ai de facut.Succes!
P.S.:Craciun fericit!

| GianiBoy a răspuns:

Poi lasa-l sa faceti si gata!

| LittleShyDevil a răspuns:

Sa fiu cat mai explicita! Nu te iubeste/place cu adevarat, daca ar fi facut asta te asigur ca ar fi asteptat pana esti tu pregatita! Acum faci ce crezi ca este bine pentru tine, nu pentru el! Mult noroc la gandit! happy

| yonutz89 a răspuns:

Daca vrea sa faca sex cu tine nu inseamna neaparat ca vrea sa faca doar sex cu tine si atat. Poate ramaneti impreuna.

Daca iti place de el si vrei sa te culci cu el atunci fa-o. Si vezi apoi ce iese. Ce ai de pierdut?

| bluebuble a răspuns:

Buna! din ceea ce spui tu e foarte posibil ca el sa vrea asta..eu zic sa il intrebi cam ce ar vrea de la tine, o relatie serioasa sau doar o aventura si asa te lamuresti.

| Kitty3D a răspuns:

E clar ca vrea numai sex, si in plus nu fi fraiera daca nu este intr-o relatie cu tine si iti bate apropouri numai despre sex inseamna ca nu are nici un pic de respect fata de tine.
Daca spui ca vorbiti de mult timp si inca nu sunteti impreuna si totusi iti bate apropouri e clar ce vrea, sunt multi care vor doar atat si nu le pasa de sentimentele celelaltei persoane, dupa cate vad majoritatea celor care ti-au raspuns la intrebare au ajuns la aceeasi concluzie : ca vrea doar sex!
Mult noroc!:*

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Să vă protejați!

| Ycu a răspuns:

Baietii majori nu prea se uita la minore pentru relatii serioase crede-ma, adica esti mica inca 16 ani si el 19 e diferenta destul de mare si iti da de gandit ca te vrea ca pe un trofeu, rupe legaturile cu acest "prieten" sau doar sa ramaneti amici, trebuie sa il uiti si gandeste-te intodeauna ca baietii mari nu se uita la fete mici pentru relatii serioase, crede-ma. Toate cele bune. Craciun fericit.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu te merita.