| FrunzaDeToamna a întrebat:

eu am stat cu un baiat un an si 3 luni ne'am desp de vreo 3 luni...eu inca il mai iubesc dar nu stiu el mai pastram legatura vb pe mess zi de zi vreau sa ma impac cu el dar nu stiu cum sa ii zic ceva pareri sfaturi ceva

Dau funda celu mai bun rasplove struck

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Depinde de multe...de la ce v-ati despartit in primul rand, mai ales ca vorbiti zilnic. Dupa un an si ceva i-ai putea spune deschis ca ii simti lipsa si ti-ai dori sa mai fie lucrurile ca inainte.

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cum a ajuns oare la concluzia ca nu-l iubesti? Probabil ca n-a mers cum se gandea el ca ar trebui sa fie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Scrie-i un e-mail in care sa descrii ordonat si clar ce simti, ce doresti si daca a auzit minciuni sa ii explici ce nu e adevarat. Apoi e alegerea lui.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De ce ar zice cineva chestia aia?

| Rukhsandra a răspuns:

Pai invita-l in parc :p sau afara undeva (sa fiti numai voi 2) si spune-i ca tie dor de el si ca vrei sa va impacati :p
Bafta :*

| FrunzaDeToamna explică:

Ne'am desp din cauza lui.cik eu nu el iubesc si ca m-am schimbat ff mult fata de elsad

| FrunzaDeToamna explică:

Pai eu a plecat pentru 2 luni in spania la parinti lui si de acolo vb in fiecare zi la tel pe mess si o data la mintit un baiat ca am fost cu el pe afara si ca ne'am sarutat dar nu e advbig grin...asa o zis sa ne desp ca nu mere relatia la distanta si e mai bine pentru aman2... dupa aia ne'am impacat si am mai stat 3 luni si acum ne'am desp[definitiv]cryingsadcrying

| FrunzaDeToamna explică:

Iam explicat ca nu e adv dar nu ma credecrying

| FrunzaDeToamna explică:

Pt ca nu am vrut sa stau cu baiatu ala:@

| lilianac_1986 a răspuns:

Dupa cum a spus si cristacheceliute, conteaza si motivul despartirii voastre. Daca iti doresti sa va impacati cel mai bine ar fi sa vorbiti fata in fata si sa ii spui tot ce simti tu pentru el si sa iti exprimi aceasta dorinta de a va relua relatia. Atata timp cat vorbiti zilnic, inseamna ca nici lui nu ii esti indiferenta si poate isi doreste acelasi lucru ca si tine. Unde a fost foc... cenusa ramane. Curaj si mult succes! Te astept cu o veste buna.:*