| antoniaidk a întrebat:

Buna! Eu am un iubit dar in timpul acela mai ieșeam cu un baiat, nu-mi placea de el dar îmi facea toate poftele.I-am spus unei prietene asta și i-a spus băiatului acela ca am iubit și acum nu mai primesc cadourile de la el de Crăciun.Ce sa fac?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Aaa, stai linistita draga mea, iti gasesti altul repede...e plina lumea de prosti.

| AnemonaP a răspuns:

Cam asa iti trebuie cand iti inseli partenerul si esti pe interes. Nici nu meritai cadou de Craciun de la el laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gura bate curu este un proverb bun.

| RAY a răspuns:

Dar măcar ii ofereai vaginul tău? Iubitul tău e sărăcie? Cunosc bărbați frumoși care îți pun iubitele pe only, deci nu e mare diferență, ala care nu îl placi sa se bucure de vaginul tău, imd vin moraliști și sfinți

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic!
Iti lingi ranile si inveti sa nu mai minti si inseli, ca iese la iveala adevarul si suferi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cel ce îți face toate poftele este iubit cu interes. Chestie care oricum nu rezistă.

| mihai69 a răspuns:

Te desparți de iubit și le primești la Paște.

| VoidEternal a răspuns:

Poți încerca să-ti cultivi niste bun simt.
Doar de curiozitate, să vezi ce se-ntamplă

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ce simpi idioti...

| Werrich a răspuns:

Vezi ca Liviu Dragnea tocmai ce s-a despartit de iubita lui tinerica, nu rata ocazia sa te cuplezi cu el. Te-ar duce in Brazilia nu la McDonald's ca toti saracii laughing

| Crackman a răspuns:

Iti vezi de viata... Il lasi in pace

| Dragosdoar a răspuns:

Iti gasesti altul la fel ca celalalt, poate si mai prost decat el. Aia e, o sa cauti ceva, dar se va merita.

| Anonimboy111 a răspuns:

Fereasca ma dumnezeu de astlfel de specimene, decat sa am o iubita ca tine mai bine raman singur laughing mjur

| PaulCos a răspuns:

Iti cauti altceva de munca, evident tot in domeniu. Pe viitor ai un vedere ca exista concurenta acerba in toate domeniile, deci fii putin mai discreta si nu mai povesti totul, nici chiar prietenelor tale. Clientela exista, deci nu te ingrijora pentru cadourile de Craciun, atata timp cat ai ceva de oferit in schimb.

| Dariaa90 a răspuns:

Din ceea ce zici tu, clar ca habar nu ai ce înseamnă sa fii femeie, după ne mai întrebam de ce bărbații nu mai sunt bărbațilaughing