| roxana131 a întrebat:

eu am un"prieten" si sunt foarte apropiata de el... dar el si-a facut o iubita. iubita lui e de la mine din clasa si i-a zis sa nu mai vorbeasca cu mine, el asa a facut si acum nu mai imi spune nici buna ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Eu zic sa nu-l bagi in seama.si la un moment dat in cazul in care s-a atasat de tine. dupa ce se va desparti de fata respectiva va incepe iar sa vorbeasca ...si tu vei face vei indiferenta ...ca sa vada ca a fost un fraier ca asculta de altiiwinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu îți vezi de treaba ta, nu trebuie să te mai uiți înapoi!
Pa, pa.

| xDeeDee8D a răspuns:

Eu zic sa l ignori...o sa vada cum te simti si cred ca o sa iti mai zica macar buna de bun simt(daca are)si am o intrebare fata aceea te uraste... daca da ea e geloasa pe tine daca nu thinking

| roxana131 explică:

Ms mult

| roxana131 explică:

Da DeeDee ia ma ureste