| Iulia8659 a întrebat:

eu as vrea sa-mi pun piercing in buric, dar nu stiu daca mama ma va lasa. voi ce zice daca ma lasa mama sa imi >pun.?
ofer funda.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ii spui mamei ea odata va vedea ca ti-ai pus piercing si o sa te certe, daca nu e de acord asteapta sa te faci majora si atunci ti.l pui vrea sau nu e decizia ta.

| Johnny_3797 a răspuns:

NU trebuie sa-ti strici corpul tau tu gandeste-te ca de la aceasta poate sa apara boli si poate incomoditati si tot asa.Mai bine lasa nu trebu.Dar deamu daca doresti asa tare fa nu ai ce face happy

| Deny1333 a răspuns:

1. nu prea cred că te va lăsa.
2. chiar ți-ar place să ai o gaură-n buric? laughing
3. eu zic să nu-ți pui.

| Violetta2303 a răspuns:

Mai bine iti mai dai o gaura in ureche sau iti iei cercei noi tongue sincer nu o sa fi mai interesanta uni vor si rade de asta big grin faci ce vreai dar...eu zic sa nubig grin

| Dek a răspuns:

Si eu vreau sa-mi pun in lkimba(cam acelasi lucru)si nu ma lasa nici un parinte nu te-ar lasa sa-ti pui cercel nicaieri!
Bn la 15 ani imi bag ca noah nu mai are ce sa-mi ffacalaughinglaughing

| LNK a răspuns:

Ne intrebi pe noi in loc s-o intrebi pe mama ta?
Da` ce crezi ca ai nimerit pe un site de clarvazatori?
Oricum, mai bine nu iti pui. Se poate infecta plus ca poti face multe boli.
Chiar nu va puteti abtine sa va gauriti? E asa de cool?

| no1cares a răspuns:

Depinde de fiecare parinte
pe mine m-a lasat sa-mi pun.mno depinde cat de stricta e
daca nu te lasa bateo la cap pana te lasa macar de ziua ta ca, cadou rolling on the floor

| Mihai5656 a răspuns:

Nu te lasa.

| sMotionless a răspuns:

Pai as zice sa iti pui, pentru ca e frumos dar sa nu fie foarte mare piercingul deoarece atunci va arata urat, da as zice sa iti pui__dar trebuie sa te gandesti bine ca o sa doara putin.winking

| ralfy123 a răspuns:

Nu stiu dar nu cred!