| b3b3lusha_5870 a întrebat:

eu cu iubitul meu ne-am certat foarte rau. eu nu am avut nici o vina dar el dasad! ne-am impacat, dar el vorbeste cu mine doar cand vrea este indiferent! simt ca nu mai ma iubeste delocsad din cauza lui am facut si o depresie crying(! mentionez ca il iubesc f mult sad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Poi tu ce vrei sa faci? Vrei sa stai toata viata pentru un tip? Ai sa astepti mereu sa`si aduca aminte de tine doar cand vrea. Se pare ca ti-a gasit slabiciunea si ca s`a departat de tine.Arata`i si tu un pic de indiferentabig grin.Arata`i ca ai sentimente care se distrug greu, desi este pe dos.Nu`l lasa sa te mai controleze.Am trecut prin asta si am invatat un lucru ep pielea mea:de la a iubi pana la a uri este un singur pas, pe care mai devreme sau mai tarziu il faci.
Este dur, dar adevarat. Vrei sa devii depresiva asa, pentru un nimeni. Din ce ai scris tu lui nu`i pasa de tine. Discuta cu alti tipi, invarte`te`n alte cercuri...happy
BaFtHA~!

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ia povesteşte-ne tu şi nouă de ce v-aţi certat dacă tot eşti atât de sigură pe nevinovăţia ta.
Crede-mă când îţi spun din experienţă că nu există conflict într-un cuplu în care unul să nu aibă nicio vină şi celălalt toată vina! Pur şi simplu nu există aşa ceva!
Şi când te înşeală ai un sfert de vină tu!
Salut.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti sigura ca nu are pe alta?

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Lasa-o balta... crede-ma. o data si o data tot se va sfarsi. e clar. nu spun cu rautate. sincer

| b3b3lusha_5870 explică:

Pai eu eram nervoasa si suparata ca am aflat ca el vorbeste cu alta fata. dar l-am last nu ia-m spus nimic... dupa cateva zile el a inceput sa imi spuna de ce il insel crying si ca sunt nemiloasa ca pot sa-l uit! ca pe el nu il intereseaza crying((!