| Fritsa a întrebat:

Eu cu un baiat ne cunoastem de 5 ani si cand ne-am cunoscut ne-am indragostit unul de altul.Ne petreceam timpul impreuna. El mi-a zis ca ii place de mine a spus ca ar face orice dar eu nu i-am spus asta nici o data sad. Eu l-am intrebat ca daca as muri ce ar face si el a zis ca ar veni dupa mine.Eu tin foarte mult la el chiar il iubesc chiar daca sunt mai mare decat el cu 2 ani.In fine nu am zis nimanui asta iar prietenele mele si-au dat seama de asta dar eu in ultimul timp nu prea stiu ce sa cred despre el adica nici nu stiu ce simt pentru el :Il urasc sau il plac? A inceput sa tina secrete fata de mine adica fumeaza.Nu spun sa imi dea raportul ce a facut ca nu suntem impreuna dar odata l-am intrebat daca fumeaza si la el nu.Ne-am certat de multe ori dar ne-am impacat.Eu nu prea as vrea sa fiu cu el pentru ca este foarte laudaros si dupa o despartire baga mereu vrajeli.Prietenele mele spun ca el ma place cu siguranta si au spus ca se vede ca sunt si eu indragostita.Eu sufar acum ca inainte eram apropiati iar acum a devenit rece adica s-a schimbat.Incearca sa ma impresioneze cu felul in care arata dar pe mine nu ma intereseaza hainele, banii sau masinile lui si nu intelege. A mai avut o prietena care ii cerea bani ii lua lucrurile etc si il vorbea pe la spate.Inainte se purta foarte frumos cu mine :Odata ploua si imi inghetasera mainile iar apoi el mi le-a incalzis si ne tineam de mana, alta data ne-am sarutat dar s-au intamplat lucruri naspat:Il plezneam, il injuram iar el nu imi raspundea cu aceeasi moneda si nu e baiat de-ala batut in cap dar si el ma raneste prin multe moduri. Chiar nu stiu ce sa fac.
Daca ati fi in locul meu ce ati face?
Daca aveti de gand sa puneti raspunsuri stupide nici sa nu va obositi sa le puneti happy. Raspunde-ti doar daca va intereseaza happy

2 răspunsuri:
| monique a răspuns:

Pai as purta o conversatie sincera cu el. Multe lucruri s-ar lamuri asa. Il iei frumos si discuti cu el intre 4 ochi, ii spui ca e o discutie serioasa, de care depinde prietenia voastra. Si ii spui tot ce ai pe suflet. Poate asa se deschide si el.

| jocnecurat a răspuns:

In primul rand. Cati an aveti? Se pare ca va comportati c niste adolescenti.Sti vb aia CUM IL CRESTI ASA IL AI.Cam asa merge in general. Daca vezi ca totul a iesit de sub control, desparta-te de el si gata.Nu iti irosi viata pentru niste banalitati. Daca nu va mai intelegeti...CIAO.