| KyTTy_2552 a întrebat:

Buna eu mereu m-am gindit ca daca am prieten pai o sa am probleme pe cap, dar altii imi spun ca e bine sa ai prieten, si acum nu stiu pe cine sa mai cred ((( ajutati-ma (((

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Atâta timp cât nu îţi neglijezi studiile şi prorităţile zilnice şi nu devii visătoare sau cu capul în nori, e perfect în regulă.

| bianca9422 a răspuns:

Sti treaba asta cu prietenul nu e daca vrei tu sau nu neaparat
sau ca ai probleme pe cap sau ca iti spun prietenii ca e mai bine asa

e mai bine cum iti e tie bine, daca tu te indragostesti cu adevarat o sa iubesti si prietenul nu o sa ti se mai para o problema ci o bucurie
daca relatia va dura mai mult, el va insemna totul

daca mai ai nelamuriri nu ezita sa imi lasi un mesaj privat happy

| angelina_2665 a răspuns:

Eu cred ca e bine sa ai prieten,dar numai sa fie unul care sa tina la tine,atunci iti va fi mai bine vei avea un sprijin o persoana care mereu sa te ajute sa te iubeasca, te vei simti protejata! dar pe deoparte e putin trist faptul caci va veti putea desparti si in cazul cind te vei indragosti iti va fi greu sa-l uiti, dar incercarea gresh nu are! asa ca poti sa ai prieten caci e foarte frumos si interesant! succes

| Sky_6013 a răspuns:

Pai ce fel de probleme sa ai pe capraised eyebrows? Doamne. Can ai un prieten( si tin sa zic, nu esti cu el la misto, sau el cu tine), ce ar putea sa iti cauzeze probleme? daca il iubesti si te iubeste? Crede-ma, daca e ceva natural si facut din iubire, in afara de problemele cu parintii care nu apar neaparat, ce ar putea merge prost? Succeshappy:*

| KyTTy_2552 explică:

Mersi tuturor happy

| nicujoita a răspuns:

Buna, Uite trebuie sa faci c crezi u nu c cred altii, gandeste-te la acel lucru si daca vrei sa-l faci il faci. Eu sincer am o prietena cu care vb si o si plac dar nu vreau sai mai spun pentru ca sar supara. In fine sa faci dupa cum vrei. La revedere si mult succes