| anonim_4396 a întrebat:

Buna,eu plac un baiat iar el nu stie si este foarte dragut,nu spun deunde este si cine este,oricum,eu vreau sa aflu intr-un fel daca el ma place, si uneori ba chiar si plang ca vreau sa fiu cu el, va rog nu radeti.Ce pot face ca sa pot afla daca si el ma place.Il am prieten pe facebook.crying(. ajutooor

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai putea sa-i ceri mai mult decat prietenia, pentru ca asa este la moda!

| Cristiann25 a răspuns:

Pai poti incepe sa ii dai like-uri, sa lasi comentarii la pozele lui dar nu intr-un mod excesiv, atat cat sa-i atraga atentia si daca te place o sa se bage el in seama cu tine! Succes, te pup!

| stepphy a răspuns (pentru Cristiann25):

Atunci o sa para o disperata.Si chiar nu o sa o mai bage in seama.

| gingergirl1 a răspuns:

Pff...daca ar fi asa usor!sad
Si mie mi-a placut tare de un baiat! Ma rog, sa dam la o parte faptul ca a fost CEL MAI NESIMTIT BAIAT PE CARE L-AM CUNOSCUT VREODATA!thinking Si eu i-am dat like-uri pe fb., i-am scris si un mesaj dar nici acum nu mi-a raspuns la el!sad Dar ma rog, fiecare baiat e diferit!winking
Incearca ...sa-i spui doar un simplu "Buna" daca iti raspunde e ok daca nu lasa-l in pace! Baietilor nu le place sa-i stresezi!
Daca vrei sa mai vorbim contacteaza-ma! Si succes!happy

| anonim_4396 explică (pentru gingergirl1):

Ai un mesaj

| croissant a răspuns:

Buna,nu stiu ce sa iti zic dar nu cred ca merita sa te intristezi pentru un baiat. Ai deja o viata inainte vei mai cunoaste si alti baieti. Important este sa fi tu sigura ca iti place cu adevarat si nu e doar un fel de atractie... Pai daca il ai in lista de fb incearca sa ii zici buna ce faci si daca iti raspunde scurt si nu dezvolta subiectu sau daca de fiecare data se intampla ca numai tu sa il bagi prima in seama de fiecare data exista posibilitatea sa nu il interesezi mai mult ca prietena. Niciodata sa nu incerci sa faci o persoana sa simta ceva pentru tine. Fii tu insatiwinking

| stepphy a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbiti tot timpul, dar nu te baga doar tu in seama, daca chiar te place o va face si el.De exemplu il saluti pe messenger, il intrebi ce face etc.cand vezi ca nu mai zice nimic nu-l mai stresa c,, cmz". Incercati sa vorbiti si la scoala, nu doar salut sau nici macar salut. Daca nu vorbiti si in realitate nu cred ca se risca la o relatie. Poti sa fii foarte timida, dar pe messenger si atat nu merge treaba.Sau la telefon. Dupa ceva timp iti vei da seama daca te place.Si atunci ii spus si tu ce simti. Poate observa el acest lucru. Succes.Mi-ar parea bine daca mai contacta pe TPU printr-un mesaj daca ti-a fost de folos sfatul.
Ciaowave

| anonim_4396 explică (pentru stepphy):

Ti-am trimis un mesaj

| anonim_4396 explică (pentru stepphy):

Poti sa-mi trimiti acum mesaj

| stepphy a răspuns:

Baga id-ul deda_samsung si sterge mesajul apoi deoarece nu pot sa-ti trimit mesaj din cauza,, senior''thinking

| anonim_4396 explică (pentru stepphy):

Gata