| byrain a întrebat:

Eu sambata seara am fost la discoteca si dj`ul de 16 ani(fiind un amic),se uita la mine cand veneam catre el,cand plecam etc. si mi-a oferit locul lui la PC,se uita la mine(pe ascuns sau cand imi spunea ceva,se uita in ochii mei), ma baga in seama, radea q mine, un baiat (era beat) se dadea la mine si el i`a spus daca nu ma lasa in pace il bate.Asta ce inseamna ca ma place, ca vrea sa ma protejeze sau doar ca ma simpatizeaza? Raspuns URGENT!

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Sigur ca te place! Si ce mai astepti..baga-te pe el daca iti place Pup! Funda

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca te place

| 5123fsda a răspuns:

Dupa ce ai spus tu te place 100%! Daca vrea sa te protejeze iarasi un semn ca te placetongue!

| Liviucu a răspuns:

Intrebare penibila. De unde sa stim noi daca te place cu adevarat sau e doar un gigolo afurisit si vrea doar sa ti-o traga?
Daca tot ai nick brain, foloseste-ti creierul ala si gandeste-te ca aici sfaturile nu prea au rost cand vine vorba de relatii. Nimeni nu putem ghici ce este in inima persoanelor "indragostite" de pe aici. Aici cele mai folositoare si credibile raspunsuri sunt din domeniul medical si altele ce nu tin de *love*.
Pai zi-mi si tu mie, azi una mi-a zambit. Oare i-a placut de mine? Sau doar a vrut sa zambesc si eu inapoi? Sau vrea relatie? Sau vrea doar sa mi-o traga? Sau ce vrea? Poti sa-mi spui tu? laughing

| alesiasaf a răspuns (pentru Liviucu):

Sa inteleg ca tu de obicei acorzi asa multa atentie oricarei fete?laughing

| Liviucu a răspuns (pentru alesiasaf):

Atentia poate fi si facultativa, adica pe sleau o simpla neatentie poate deveni atentie. big grin

| alesiasaf a răspuns:

Evident ca ii place de tine din moment ce iti acorda atata atentie.