| Carmen51 a întrebat:

Bună, eu și cu partenerul meu am făcut sex puțin, apoi a continuat cu degetele..imediat dupa am văzut pe lenjerie o scurgere maro ( are aceeași textură cu aceea albă și cremoasă pe care o am mereu, doar ca asta e maro) -menționez faptul ca pe 1 iunie când eram în penultima zi de menstruație am făcut sex, dar nu a ejaculat deloc atunci- Ce poate fi acea scurgere maro?…sper sa nu fie ceva grav

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Ce poate fi acea scurgere maro?…sper sa nu fie ceva grav"

sângele hemoragic dă culoarea respectivă. Gravitatea nu se stabilește online ci in cabinetul unui medic