| Roberto7378 a întrebat:

Buna! Eu și iubita mea ne-am masturbat reciproc, am atins penisul acesta având lichid pre ejaculator, m-am șters de tricou, m-am clătit la baie foarte puțin apoi i-am băgat degetul in vagin destul de adânc de câteva ori, este vreo șansă să fie însărcinată?! Ultima ejaculare a fost în urma cu o zi și am urinat 1 dată,Aceasta este și la ovulație / perioada fertila, rog seriozitate și fără miștouri! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Nu contează apă caldă sau rece, sau dacă te speli cu sapun sau nu, e totul ok

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde moda asta cu degetul după ce v-ati „murdarit?"
Nu esti singurul cu asemenea intrebari tampite.
Bă, ori o faceți(protejat) ori nu vă mai jucați de-a oamenii mari.
Sunteti jalnici!

| darrio2007 a răspuns:

P:S: Mai vrei si seriozitate la o intrebare stupidă.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu e nicio șansă de sarcină, dacă te-ai spălat pe mâini, spermatozoizii mor în contactul cu apa.

| Roberto7378 explică (pentru Madaxo97):

M-am spălat fără săpun și cu apa calda, este sigur totul ok?

| Roberto7378 explică (pentru Madaxo97):

Ms mult de tot, m-am mai calmat

| Madaxo97 a răspuns (pentru Roberto7378):

Nu contează apă caldă sau rece, sau dacă te speli cu sapun sau nu, e totul ok

| Miruna333 a răspuns:

Nu exista sarcina fără sex

| Roberto7378 explică (pentru Miruna333):

Da, dar eu am avut lichid pre ejaculator pe deget, m-am clătit cam ...nici 3 secunde cu apa calda fara săpun apoi l-am băgat în vagin și mă gândesc să nu fi avut ceva spermatozoizi în viața...am tot felul de ganduri

| Miruna333 a răspuns (pentru Roberto7378):

Nu exista asa ceva. Citese pe net cum se produce conceptia si dupa nu o sa-ti ma fie frica.