| 221996 a întrebat:

Eu si iubitul meu avem 2 ani jumatate impreuna eu 16 el 22 si siptamina viitoare e ziua lui zi nu stiu ce cadou sai dau..mentionez ca acum la moment suntem la o distanta de 2000 Km si nu as putea stiti voi sai ofer o seara romantica ..as vrea sa ma ajutati cu niste idei va rog ca chiar nu am nici o idee acum.pup dau funda!

Răspuns Câştigător
| detty24 a răspuns:

Ai putea sa-i trimiti o scrisoare scrisa de mana cu tot ce simti pentru el, niste poze cu tine, si eventual ceva dragut ce sa-i aminteasca de clipele petrecute impreuna *-*

7 răspunsuri:
| consilierultau001 a răspuns:

Cumpara-i o cravat, o camasa, butoni, o inimioara din plus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Merge foarte bine o cină romantică în doi.
Te pup!

| Pitzipoanca a răspuns:

Eu sunt mai paranoid parrot de felul meu, asa ca ti-as sugera sa nu faci striptease la webcam, nici alte activitati de acelasi fel. Nu se stie niciodata.
Dar ai putea sa-i trimiti un pachet cu ceva, asa cum a spus si detty24.
Sau mai incearca sa vezi daca poti livra ceva prin curierat in localitatea/zona lui. De exemplu florariile Magnolia pot livra in f multe tari. Bine, nu-i trimite flori, ca e baiat. Da' asa cum florariile alea au un sistem elaborat si functional, mai trebuie sa existe retele de magazine care livreaza chestii. Asta ca sa fii sigura ca ajunge la timp.

| 221996 explică (pentru Pitzipoanca):

Nici nu aveam de gind sa fac asa ceva..multumesc

| detty24 a răspuns:

Mersi d fundita *-*

| HeyLolita a răspuns:

Daca vrei sa-l surprinzi ii poti face un streptease la web (ai grija sa nu te prinda cineva) la asa distanta e cam singuru lucru ce l-ar multumi pe un baiat.baftawinking si La multi ani!