| anonimus123456789102000 a întrebat:

Eu si iubitul meu avem o relatie la distanta, dar avem ocazia sa ne vedem in zilele in care vine inapoi in oras sau duminica, când pleaca inapoi la facultate. Vreau sa ii arat ca il iubesc mult, dar nu prea stiu cum. As vreau sa ii fac un cadou online (in afara de prezentari PowerPoint sau "romane" in care ii spun cat de mult il iubesc, pentru ca deja am facut-o). Sau sa ii daruiesc ceva fata in fata când ne vedem, dar ce? Voi baieti ce ati vrea sa semne de dragoste ati vrea sa primiti de la iubitele voastre?

8 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca ii oferi o noapte de amor plina de romantism combinata cu putina nebunie adica sa ii faci toate poftele sa il dai cu frisca si sa il saruti sau sa faceti sex in dus, sunt sigur ca il vei da pe spate.

| presus a răspuns:

Da-i toata atentia ta, o sa-l bucure cel mai mult.

| ambicio a răspuns:

Recomand să citești "Cele 5 limbaje ale iubirii".

| AdelaElena88 a răspuns:

Vocea ți-a răspuns foarte bine laughing) Dacă ești majora, și va cunoașteți de foarte mult, ideea lui este absolut brilianta, însă dacă este prea devreme pentru asta poți încerca să îi faci cadou un portret cu voi doi, sau poți sa ii faci o surpriza cu o zi la spa pentru amândoi, sau sa ii dai ceva gătit de tine ( poți cere și ajutorul cuiva) Cel mai bine ca sa nu dai greși e sa îl întrebi exact dacă exista ceva ce își dorește foarte mult, iar tu dacă poți și e o dorința realizabila sa te străduiești sa o îndeplinești. Bafta!

| anonimus123456789102000 explică (pentru AdelaElena88):

Sunt minora, insa am facut sex cu el pana acum (avem 9luni de relatie ). Iar ideea cu portretul... Nu prea stiu. De ziua lui i-am daruit o poza cu noi doi in rama(dar a rupt-o si a aruncat-o când ne-am despartit), iar portretul e cam acelasi lucru.

| anonimus123456789102000 explică (pentru AdelaElena88):

L-am intrebat daca si-ar dori ceva anume si a spus ca nu vrea nimic, iar asta imi ingreuneaza situatia.

| AestheticPerf a răspuns:

Pai, daca stati impreuna la tine sau la el, va uitati la un film si incearca sa iti intinzi picioarele peste el, sa il atingi pe piept, pe fata, saruta-l mult, pe gat, pe buze, arata-i ca vrei ca si el sa te iubesca, trage-l peste tine, si daca e sa faceti sex, faceti-o cu grija,winking, sper ca te-am ajutat.

| MaryLoveMyLife a răspuns:

Mai bine sa decurgi la un cadou cit mai originar si creativ, de exemplu un tablou in creion cu voi doi, cutiuta cu 101 motive de ce il iubesti sau alt ceva de acest gen! Multa dragostewinking :*