| 1234_7760 a întrebat:

Buna!
eu si iubitul meu ne-am certat in seara aceasta putin mai rau decat de obicei, l-am enervat atat de rau incat a plecat fara sa mai spuna nimic... acum pleaca la bucuresti si o sa se intoarca peste o saptamana cand vom putea vorbi
as vrea si eu sa imi dati idei ce as putea sa fac sa il surprind, sa ii arat cat de rau imi pare :d

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sexul de impacare e cel mai bunoclove struck

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna.Pai in primul rand ai putea sa iti ceri scuze.
daca ai curte e perfect.ai putea sa il chemi la tine acasa.si in curtea ta sa pui o masa.frumos cu scaune.si pe masa sa fie o lumanare.etc ceva mai romantic.si ceva de papat big grin depinde acum si cati ani ai.si ce posibilitati aitongue

| DNSK a răspuns:

Meri la el maine! asta daca iti permite timpul si nu pierzi pe drum 12 h

| SteauaROsie a răspuns:

Daca te imbraci in ceva super HOT!

sigur il dai pe spate

sunt baiat
si crede ma
da rezultate chestia asta

te imbraci super sexy

te dai pe langa el

zicand ui:
"imi pare rau pentru cearta de ieri,bla bla, ma ierti?"

daca te vede asa sigur ii cad ochi in gura, si
te iarta fara sa si dea seamalaughing

funda?

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Ii dai papuci.