| numelemeu1990 a întrebat:

Buna,eu si prietena mea vrem sa facem sex anal.Sunt ceva lubrifiante sau creme anume pentru sex anal? si daca da, cum se numesc si de unde le pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| octha a răspuns:

Pai normal ca sunt.in farmacie nu sunt sigur ca ai sa gasesti, ci doar in sex-shopuri, sau in hipermacheturi(vazusem din intamplare lubrifiant de la durex in kaufland, acest hipermarket iindu-mi cel mai aproape de casa). deci bafta a patwinking

5 răspunsuri:
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Mai bine intra pe okazii.ro pe internet, si acolo gasesti ce iti doreste inima, si le cumperi pe internet, asa e mai bine sa nu te vada cineva ca cumperi si ce cumperi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este o idee bună.

| Azµre a răspuns:

Poți folosi Durex Gel găsești la market-uri este în jur de 30 de lei, și e foarte bun. Altceva ai grijă, faceți totul cu rabdare, daca azi nu a mers încercați altadată. Important este să începi treptat întâi un deget apoi două și la urma bagi penisul. Ai succes.

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Parere mea e sa nu folosesti toate prostiile din hipermarketuri mai ales daca e prima oara. Du-te undeva la o farmacie, sex shop si ia de acolo intreaba un specialist de acolo si iti recomanda. Asta ca sa nu aiba dureri. Ca daca nu o sa fie bine si o sa o doara sa nu se simte bine alta data numai pupi

| Jardelin a răspuns:

Stai ca nu prea am inteleg... intrebarea ta e un pic confuza.