| JustThat a întrebat:

Buna happy Eu si prietenul meu ne intelegem f bine. Am mai fost impr si totul merge chiar bine. Eu chiar il iubesc si as vrea sa-i spun dar au trecut abia 5 zile de cand ne-am impacat. Stiu ca si eu tine la mine si prin fiecare lucru pe care il face imi dovedeste asta. Credeti ca ar trebui sa-i spun ca il iubesc sau sa-l las pe el sa spuna primul? happy

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Atata timp cat esti sigura ca si el tine la tine cred ca poti sa ii spui ce simti. Spune ceea ce simti persoanei iubite pana nu e prea tarziu. Poate el e mai timid sau poate nu e genul care sa spuna ce simte sau cat de mult te iubeste chiar daca de fapt tine ff mult la tine. Fa tu primul pas ca doar incercarea moarte n-are.

3 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Lasa`l pe el s`o faca primul`. happy

| ɹαℓυ a răspuns:

Eu zic sa ii spui tu prima... apoi, sigur iti va spune si el si se va obisnui cu acest cuvant din nou... D acord cu Angel:incercarea moarte n-are big grin

| faranume_2206 a răspuns:

De acord cu Angel si raluca103. Spune-i ce simti pentru elwinking