| Papita a întrebat:

Buna happy. Eu si prietenul meu suntem impreuna de aproape un an. si vrem sa ne punem in ziua in care se implineste un an de relatie acelasi status. ce idei aveti?batting eyelashes[funda:X]

Răspuns Câştigător
| Liviuu12 a răspuns:

Un simplu "Te Iubesc [1 an; x ] " sau ceva de genu happy

4 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Vorbesti serios? adica are vreo importanta rahatul asta cu statusul? nu-mi vine sa cred ce decizie importanta ati luat voi, ca aniversarea unui an de relatie. In loc sa faceti ceva frumos, voi va ganditi la ce status sa va puneti, incredibil.

| Sperman a răspuns:

Mai bine iesiti la un suc undeva in oras, sau mergeti la un film.
Oriunde unde va face placere voua sau mergeti unde v-ati intalnit prima data, petreceti ziua impreuna, nu cu statusuri pe mess.
Distrati-va, bucurati-va ca aveti un an.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor si o sa va petreceti ziua online, fereastra in fereastra. superb!

| anto22 a răspuns:

M-ai bine ai reformula punem, cu ne-o punem big grin