| acadea18 a întrebat:

Buna! Eu sunt adulta, dar nu am avut iubit niciodata. Consider ca am gasit partenerul potrivit si am dori sa trecem la pasul urmator. Va rog, ati putea sugera o recomandare pentru un sexolog in Cluj-Napoca? Va multumesc din timp! happy

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dacă vei face sex fara casatorie, vei regreta, Dumnezeu e cel mai bun sexolog, e creatorul sexului, oricine ii încalcă poruncile, sufera consecintele: mustrari de constiinta, boli sexuale, relații nefericite.

| mihai69 a răspuns:

Pentru ce aveți nevoie de un sexolog?!?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu ai nevoie de un sexolog să îți spună cum sa faci sex. O să vina de la sine acțiunea, dacă e atracție între voi doi și tot ce trebuie.