| anonim_4396 a întrebat:

sad. eu sunt impreuna cu un baiatg de 2 saptamana de care vreau sa ma desapart deoarece e de treaba si nu vreau sa-mi bat joc de el, din cauza ca eu plac pe cineva, de fapt pe acel baiat l-am placut de mult timp si el ma place si ieri m-a vazut cu priertenul de care vreau sa ma despart dar eram la vreo 2 m distanta si totusi s-a uitat urat la el si la mine.sadsi m-a sunat diseara si m-a luat la rost ca dc vb cu el.si as vrea sa fim impreuna desi cam asa ne compportam numai ca ne vedem o data pe saptamana... ce sa fac?sad

1 răspuns:
| Pissy a răspuns:

Spune`i prietenului tau ca nu vrei sa iti bati joc de el pentru ca tu ti la alt baiat si ar fi mi bine sa va despartiti.La inceput o sa reactioneze urat, dar in timp isi va reveni.