| Hojbotă_Bianca_1996 a întrebat:

Buna!
Fac 6 luni de relație și vreau să îi ofer iubitului un cadou.
Mi-ar plăcea sa primesc niște idei.
Mulțumesc ❤️

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tu ii faci un cadou la fiecare luna de relatie? Asa... in rest, nu ii faci?

Oricum, ai putea desigur sa ii iei lucrurile clasice materiale pentru un baiat, ceas, portofel sau ceva de ce este el pasionat. Sau mai putin materiale, o iesire amandoi pe undeva, o zi relaxanta in compania ta sau ceva diferit ce nu primeste in fiecare zi.

| Hojbotă_Bianca_1996 explică (pentru DoarBogdan):

Nu îi fac la fiecare lună?
Mă gândesc că după jumătate de an in care m-a suportat merită o mică atenție, plus că atunci când am împlinit 3 luni ne am făcut iar cadouri si asta doar pentru că s-a scăpat el si mi-a zis că-mi oferă ceva.
Dw ar purta ceasuri, portofele, brățări, lănțișoare ar fi simplu tare. Dar le urăște.
Si ne vedem în fiecare zi. E deja o rutină sa fie in compania mea.
Mersi de răspuns?

| cristimihailov a răspuns:

Un striptease si continuarea. Sa iasa ca lovit de buldozer.

Pt ca atunci cand faceti 7 luni de relatie sa ii faci un cadou de care s-ar bucura: ii spui ca esti insarcinata

| Stochel a răspuns:

O partidă de sex oral plus un parfum de la sephora

| Titan123 a răspuns:

Șosete și chiloți, nu întrebă de ce, așa am visat eu odată