| saresipiper a întrebat:

Buna fete,

Daca sunteti cu un tip care nu va cumpara nimic, desi e bogat, pentru ca se asteapta ca si voi sa ii cumparati, dar voi nu aveti nici bani, nici servici, mai stati cu el daca aveti sansa sa fiti cu un alt tip dragut cu bani care va ofera totul?

Intrebare preluata cu acordul autorului.
Multumesc!
Alin

1 răspuns:
| ioanamaria2000 a răspuns:

Ar fi frumos sa iti ia ceva, nu neaparat ca are bani, si o floare dintr-un gard este un gest bun. Sa iti ofere totul doar pentru ca are bani nu iti asigura fericirea. Pana la urma cu bani sau fara ar trebui sa alegi persoana langa care te simti cel mai iubita, in largul tau, cel mai apropiat ca persoana de tine.