| nykusor a întrebat:

Buna fete!
Salut baieti!
Ma puteti ajuta si pe mine?
Sunt in clasa a-IV-a si iubesc o fata care este clasa a-V-a si nu este cu mine la aceias scoala dar ma intalnesc cu ea des.
Cand am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine a zis ca nu am mai incercat cu flori si ciocolata si tot nu a zis va rog ajutati-ma cu un sfat sau ceava.

Răspuns Câştigător
| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Pai ii vorbeste frumos, esti atent atunci cand ea vorbeste si ii arati ca iti pasa de ea, atingei buzele si spune-i ca are niste buze frumoase nu o saruta atunci sarut-o a doua zi

4 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Iubire in copilarie day dreaming...
Mai nu prea stiu ce sa zic, poti incerca sa o bagi in seama sa te joci cu ea si cand nu vede pac ii furi un pupic smug Te va ajuta garantat smug

| St3fY_3193 a răspuns:

Pai pentru inceput cred ca esti cam mic pentru o iubita.Si in legatura cu fata fetele mai mari vor baieti si mai mari ca ele, mai matrulaughing. Deci nu cred ca ar vrea.Si eu sunt fata si asta cred:d

| Redbulă a răspuns:

rolling on the floor) si eu am 13 ani si ma indragostisem de unu de 10 ani rolling on the floor :X:X rolling on the floorrolling on the floor tongue vorbeste cu eawinking spune-i ca iti place,ea se va indragosti de tine daca stie ca o iubesti tongue ia-o in brate, sarut-o, pune-i mana pe fund pe sani crede-ma ca functioneaza laughing la mine a mers :pe X:X:X dragostea e in aeeeer :X:X suxxesss te-am tzukat :*

| Dragunov a răspuns:

Mai ai de crescut, toate vin de la sine!