| andreeaandreea922 a întrebat:

Buna fetele!
Am facut dragoste cu prietenul meu acum 2 zile si din cauza ca me durut foarte tare nu am mai continuat! intrebarea mea este: Pe voi va durut si a doua oara?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! da doare si a 2 a oara si a treia si a patra, pe mine m-a durut bine nu comparam durerea de prima data si a doua oara cu urmatoarele, dar te va mai durea asa putin. nu-ti face griji nu e ceva anormal

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

în dos

| Azµre a răspuns:

Folosiți un lubrifiant ca să diminuați durerea.

| numelemeu1990 a răspuns:

Buna, cu toate ca nu sunt fata vreau sa-ti spun ca e ceva normal sa te doara avand in vedere ca e prima data cand o faci! impportant e sa nu fortezi, fa luccrurile cu cap si din placerewinking