| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

Buna fetele :* Deci. este un baiat dupa care as putea zice ca`s" cazuta`n cap".Dar el nu ma place...Ce pot sa fac...? Va rog, astept raspunsuri. si fara mistouri. Sau ceva gen uita`l ..sau alte chestii. va rog, vreau un raspuns sincer!

4 răspunsuri:
| dexter7 a răspuns:

Degeaba tie iti place daca lui nu i spui. Gandurile tale nu le poate citi el, trebuie sa i spui ceea ce gandesti. Sau daca nu ai curajul pune o prietena comuna sa i spuna ca il placi.winking

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică (pentru dexter7):

Pai, nu am curaju`l sa i`o spun. Dar o prietena a facut`o... Insa el a zis ca nu ma place... straight face

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru KiTTtTtTtTtyYyYyY):

Si crezi ca noi putem face farmece si sa il facem sa te placa? Realitatea e cruda si desi raspunsul asta nu il vrei, exact pe asta ai sa-l primesti.oh go on Nu intinde coarda, baiatul a fost clar si a spus fara ocolisuri ca nu te place. Nu poti sa-i impui pe cine sa placa sau nu. Daca ai sa te tii ca o obsedata dupa el o sa-si bata joc de tine, te va lua la misto si va spune tuturor ce disperata sta la adidasu' lui. Iubirile astea is trecatoare. Cauta si tu pe cineva care e mai compatibil cu tinewinking

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică (pentru BaiatulAnonim):

Mda... Multumesc oricum.oh go on