| yAdrian a întrebat:

Buna FETELE! Din punctul vostru de vedere cum vedeti voi barbatul ideal?
Vreau sa ma mai perfectionez pentru iubita mea si poate un sfat, o idee, nu strica.
Detaliat! Tot, tot!
Dau funda!
Daca ai chef de misto, canta la alta masa, n-avem marunt!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristinela4 a răspuns:

Pentru mine băiatul ideal e acel care mă sună sau îmi scrie cîte un sms dulce dimineața și seara! E a acel care nu uită ce-mi place și ce nu-mi place și acela care îmi face surprize placute! Deasemenea să aibă încredere, să nu mintă, să ma asculte și să cedeze în certuri! Sper că vei găsi ceva util pentru tine, baftă!

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Eu inteleg ca tu nu ai chef de misto, dar de unde sa stim noi cum e iubita ta? Tu trebuie sa o cunosti. Gusturile nu se discuta. Daca eu zic ca imi place un baiat blond cu ochii verzi, asta nu inseamna ca si ei ii place.

| Memecy a răspuns:

1.Înălţime 1.75-1.85
2.Masă 80 -82.34 six pack
3.Biceps cât capul de lat, ceafa să fie lată
4.Penis 20++
5.Bani,Vilă,maşină piscină
6. Fumos, Inteligent.Blond cu ochi albaştri.
Acum ignoră tot ce am spus.
şi te rog să consulţi această monografie
a bărbatului ideal.https://www.youtube.com/watch?v=Oh_4-extA5E

| T0T a răspuns:

Daca nu esti tu insuti, vei fii un esec.

| greyhound a răspuns:

O dumnezeule, daca vrei sa sa afli ce înseamnă pentru o femeie "bărbatul ideal"... mai repede afli de la un copac.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Fii tu insuti! Si daca ai fi putin destept, i-ar remarca nevoile.