| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetele. O sa fie ziua prietenului meu peste o saptamana si vreau sa ii fac o surpriza sexi. Aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Lol, de ce fete? Intrebi o fata ce doreste un baiat? laughing Nu ar fi logic sa intrebi un baiat ce-si doreste un baiat? Fetele de obicei se gandesc tot la chestii feminine, cum mi-a facut o fosta cadou un animal de plus (de ce as dori asa ceva?).
Depinde ce relatie ai cu el. Daca ai ajuns sa ai si o relatie intima si puteti sa faceti ce doriti atunci recomand o costumatie super sexy si o seara mai "salbatica". Dans, chestii, sa se simta in centrul atentiei.
Daca relatia nu e de genul acela atunci ar fi trebuit sa-l cunosti mai bine ca noi si tu ar trebui sa faci efortul sa STI ce doreste. De ex: ii place fotbalul si mai exact o echipa anume - atunci cumpara orice gasesti cu numele sau stema echipei. sau ia tu ceva si pune stema pe acel obiect. Ii plac jocurile? afla care si-l doreste si incearca sa-l cumperi (sunt site-uri online care ofera reduceri mari in caz ca nu e scump), se duce la baschet, fotbal? cumpara ceva care are legatura cu asta. Vrei un lucru care sa-l faci impreuna cu el? De exemplu sa joci tenis sau ceva ce consider ca ii place si lui? atunci cumpara niste palete mai ieftine... etc etc etc

| simosimi23 a răspuns (pentru EVOLUTION_5448):

Ok valabil si pentru baieti sa nu va simtiti discriminatilaughing Am ajuns si la o relatie intima de aproape 2 ani. Am mai facut si ce zici tu...alte idei?

7 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Pai poti sa il astp cu cina frumos doar cu lumanari in toata casa...tu imbracata intr.o lenjerie foarte sexy culoarea lui preferata, cu niste tocuri in picioare, melodiile voastre...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu pe tocuri cui, de 12 sau platforme 15 cm. superrrrrrrr

| Emilian65 a răspuns:

Gandeste-te mai bine ce i-ar trebui prietenului tau legat de procesul sexual. Poate gasesti solutia pana la ziua lui.

| fqwaf a răspuns:

Lenjerie intima

| Skynox a răspuns:

Am o idee. Iesiti in oras, imbraca-te cu o rochie mai mulata si niste tocuri frumoase. Mancat ceva etc si ajungeti acasa. De acolo il iei si tu usor usor pana ajungeti la lenjerie intima, asa frumos, dar nu-l lua din primawinking Bafta.

| mihai2626 a răspuns:

Imbraca-te si tu decat intr-o rochita mai sexy decat s-ar astepta si niste tocuri inalte, si mergeti la un restaurant sa luati cina sau intr-un club sa dansati; pe la sfarsitul serii ii bagi mana pe sub rochie si cand va vedea ca nu ai nimic, va fi in al noualea cer laughing ps: ai grija cand te asezi. sper ca am ajutat