| ofataanonima a întrebat:

Buna fetelee`... am si eu o intrebare pentru voi. Cum a fost prima data cand ati facut sex`? va` durut? big grin

Răspuns Câştigător
| cevacumva a răspuns:

Sincer da a durut,,dar nu foarte tare,daca el stie cum sa se comorte cu tine, atunci o sa fie totul bine, aa si nu uita sa te protejezi asta e lucru cel mai important

3 răspunsuri:
| Lore14785 a răspuns:

In primul rand depinde foarte mult de organismul fiecarei fete. La mine a durut si prima oara si a doua si a treia...cum ti-am spus depinde mult de organismul fiecareia, de aceea preludiul are un rol foarte important pentru "prima oara", de curiozitate ce varsta ai? pentru ca daca esti micuta [15-16ani] durerea poate fi mai mare din cauza nedezvoltarii organului genital.

| вяυηєтнα a răspuns:

Nu a durut.Dar nu la toate e la felhappy

| ofataanonima explică:

Peste cateva zile fac 16 big grin