| VPep a întrebat:

Buna fetelor, am inca o intrebare pentru voi... ce anume isi doreste CEL MAI MULT o fata de la un baiat? as dori mai multe pareri. mersi :*

Răspuns Câştigător
| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Sinceritate, iubire si protectie.Lasand la o parte lucrurile astea, mi-ar place sa cred ca este si cel mai bun prieten al meu.happy

9 răspunsuri:
| flory_9483 a răspuns:

Eu mi as dori de la un baiat: sa ma pretuiasca asa cum sunt eu, sa ma iubeasca, sa nu se ia dupa ce spune lume, sa ma faca fericita, sa ma faca sa zambesc, chiar daca sufletul meu plange, sa mi fie alaturi si la bine si la greu, sa nu ma faca sa sufar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu ca fata imi doresc cel mai mult sa fiu iubita si respectatalove struck
Mai sunt lucruri marunte cum ar fi : imi place sa fiu alintata, apreciata dupa merit. Daca vad ca persoana de langa mine se poarta frumos si este respectos. Sunt in`stare sa fac si eu acelasi lucru. spre exemplu prietenul meu este ft multumit de felul cum ma port cu el. toate acestea ii se datoreaza luilove struck

| TheBlueButterfly a răspuns:

Eu una imi doresc sa fie doar al meu, adica sa ma iubeasca sincer doar pe mine si pe nimeni altcineva si sa imi demonstreze asta :*

| lyrics a răspuns:

Sinceritate, respect, iubire, intelegere. cele mai importante
mai sunt f multe, dar mai minore
vreau sa fiu alinta, sa fie romantic, grijuliu, atent, sa aiba incredere in mine, sa fie calm, sa nu aiba un vocab f vulgar, sau ce'l putin sa nu-l foloseasca cand e cu mine, sa nu aiba vicii.(alcool, droguri, tsigari, jocuri de noroc), sa ma sprijine si sa'mi fie alaturi
mai sunt.
dar nu'mi vin in minte

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Sa nu ma streseze si sa gasesc in el si un bun prietenbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi. pentru. inceput. incredere si intzelegere. love struck.
aPOi iubire. si respect reciprok. Si restul nu mai conteaza.ptr. ca daca ai elementele esentziale totul vine de la sinee:*>big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie sincer si la obiect. Din moment ce e sincer totul vine de la sine happy respectul, intelegerea si toate cele.

| Ángel_8890 a răspuns:

Mi-as dori sa ma iubeasca si sa ma respecte.Si intr-o relatie conteaza cel mai mult cred eu increderea. Daca exista incredere atunci totul va decurge bine.Ma imi fie alaturi si in momentele dificile dar si cele bune.Sa fie al meu si doar cu mine cel mai important.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dragoste, fidelitate, respect si protectie!