| mmaarriiaaa1234 a întrebat:

Buna fetelor! Am întreținut relații intime cu iubitul meu, printre acestea și odată neprotejat fix in ziua in care s-a terminat menstruația. Am o secreție alba și dureri abdominale și de spate însă menstruația îmi întârzie de câteva zile. Am făcut 2 teste de sarcina după 14, 17 zile de la contact însă au ieșit negative. E posibil totuși să fiu însărcinată totuși? Ce pot să fac sa îmi apară mai repede? Țin să menționez că am 19 ani, nu este primul contact ca să fie aceasta motivul întârzieri și aveam o menstruație cat de cat regulata

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

E posibil.

| Madaxo97 a răspuns:

Durerile abdominale si de spate e semn că îți vine menstruatia, ai răbdare că vine, o să vezi, nu ești gravidă sigur, dacă nu a ejaculat în tine. Ai zis chiar tu, ai avut menstruatie "cât de cât" regulată, deci nu prea regulată, așa că e normal să îți mai întârzie, neavând ciclu complet regulat.