| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor. Am o intrebare care ma cam ingrijoreaza. Deja a 2 luna imi vine ciclul menstrual mai inainte cu o saptamana. Care ar fi cauza si e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna si tie! Nu este nimic grav, nu ai de ce sa te ingrijorezi, ciclul dureaza intre 21 si 35 de zile, sau mai mult! Mai grav este daca nu-ti vine, asa ca fi linistita! Asta inseamna ca se regleaza. tongue Funda?

1 răspuns:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Nu-ti fa probleme..Si mie mi-a intarziat de multe ori, sau imi vine mai inainte cu zile/saptamanihappy Take care happy