| diavolita_4468 a întrebat:

Buna fetelor.am si eu o intrebare.cum pot pune; mana; pe baiatul pe care il plac? sfaturi

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Buna,poti sa te dai la el zambindui,invitandul la un suc,poti sa il intrebi care e animalul lui preferat,culoarea,zodia poti sa il intrebi mult mai multe iar apoi sa ajungeti la un subiect ceva de genu:
-,, Tu ai vreo prietena, sau iubita ceva pe acolo?
Si apoi el iti va spune si il intrebi daca o placi asa la aspect fizic si psihic si puteti o crea o relatie cat mai frumoasa.Iti urez bafta!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te împiedici de el!
Pa, pa.

| ioana_3527 a răspuns:

Buna Stefania! pai eu te'as sfatui sa devi cea mai buna prietena a lui si pe urma sa'i spui ceea ce simti pentru el:* baftalove struck eu asa am facut si a mers:*

| ruPfashu a răspuns:

Iti iei inima in dinti si ii spui tot ce simti pentru el. Nu ai nimic de pierdut, doar de castigat. Daca stai si nu zici nimic, nu rezolvi nimic. Daca ii zici si el nu vrea, din nou ai doar de castigat...macar nu pierzi timpul asteptand in zadar!
Bafta!

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Cum să pui mâna pe el?
Atinge-l cu palma smug.