| ale23 a întrebat:

Buna fetelor am si eu o intrebare.Folosesc zineryt de vreo 2 saptamani dar nu prea se vad rezultate, Dar alta e intrebarea mea daca in timp ce folosesc ma dau si cu fond de ten credeti ca are vreo reactie adversa?[Scuzati categoria]

3 răspunsuri:
| c0okie a răspuns:

Un sfat de la un dermatolog, ai ascultat? Zineryt-ul este in special impotriva acneei, contine eritromicina si e posibil sa dea reactii adverse...parerea mea e ca ar trebui sa nu mai folosesti nici zineryt sau alte produse impotriva cosurilor, deoarece varsta isi spune cuvantul si nu or sa treaca cu ajutorul solutiilor, poate faci tenului mai rau, doar spala-te mai des cu sapun de fata, fa-ti o masca cu miere si ulei de masline si o sa fie ok, solutiile astea imbatranesc si obosesc tenul, la fel si fondul de ten, sunt make-up artist si nu folosesc prea des fondul de tel, ar trebui sa-i fac reclama, dar sincer, mai mult dauneaza decat ajuta...il poti folosi ocazional : la un club, discoteca, petrecere. sper ca te-am ajutat happy

| deathproof a răspuns:

Zineryt e foarte bun, insa iti recomand sa nu folosesti fond de ten sau alte chestii de genu pentru ca nu va face altceva decat sa astupe porii, si zinerytul nu va putea actiona.

| Pisiiceel a răspuns:

Si eu am folosit zineryt, chiar m-a ajutat foarte foarte muult...
Daca vrei sa-si faca efectul FARA FOND DE TEN! Fara nimic! Sctiu ca o sa-ti usuce pielea dar o sa ai rezultate:X