| Eleonora2003 a întrebat:

Bună fetelor
Ați întâlnit asemenea întâmplare? acum o săptămână am avut menstruația, sau cel puțin asa cred eu nu am dus cont câte zile am avut și dacă era un ciclu normal. după aproape 2 săptămâni au apărut niște simptome exact ca si cum ai fi gravidă, dureri și amețeală de cap, grețuri și mănânc foarte mult. uneori îmi vine și niste pofte de mâncăruri. Am făcut un test aseară, iar la vreo 3 minute a apărut 2 lini una din ele se vede foarte slab. dimineață m-am uitat iar pe test si se vede un pic mai bine linia. nuștiu ce să cred. deci ar fi posibil asa ceva sa fiu însărcinată? Am folosit un test de sarcină cel
Mai ieftin 5€ ar fi o problemă?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai faultat grav limba română imi vine niste pofte, păi da că sunt sub 50 de poftelaughing si cînd iti vin pofte razi tot golesti casa o sa te faci ca un urs, bravoo