| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Cate dintre voi sunteti hotarate sa va pastrati pure pentru sotul vostru? Sunt curios tongue.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se pare ca niciuna nu va rezista atat.

| Crisu a răspuns:

Nu cred ca am de gand sa raman "virgina pana la nunta". Cert e ca pana la 18 ani o sa fiu, mai de parte nu stiu...

| elasexygagica a răspuns:

Eu una NU! Nu am de gand sa trec prin viata ca lebada prin apa

| Adorable a răspuns:

Buna, Liviu!
Eu am 14 ani si probabil ca dina cest motiv vei spune ca gandesc asa, dar eu doresc sa raman virgina pana ma casatoresc in caz de nu gasesc baiatul potrivit. Daca am o relatie de minim 3 ani pana la o anumita varsta si stiu ca ma voi casatori sigur cu acel baiat, atunci este ok! Daca nu, nu doresc sa afle toata lumea greseala pe care am facut-o si nici sa am probleme cu viitorul meu sot.
Pa, pa!

| ema69 a răspuns:

Da-mi voie sa iti raspund tot cu o intrebare:cati baieti cunosti care s-au pastrat puri, sau au de gand sa o faca, pentru cele care le vor fi sotii?

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Eu am 17 ani si deja nu mai sunt :-J deci nu, nu sunt "pura" pentru sotul meubig grin

| PяInCєSs a răspuns:

Eu am 19 ani si inca sunt virgina, nu ma astept sa raman asa pana la nunta, dar sper ca acel baiat sa fie unicul din viata mea, pana la urma nu un act ne tin impreuna. noi insine happy sa existe intelege nu?

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Eu am de gand sa fac asta chatterbox. Nu trebuie sa ma iau dupa altele & altii care la varste fragede o fac. Poate gandesc cam."copilaros", dar fiecare are conceptiile lui in viata. oh go on

| Liviu_2019 a răspuns:

Pt emo, eu am pus o simpla intrebare, si dc vrei sa iti rasp da eu unu cunosc cateva fete care au fost virgine pana la nunta sa zic asa, ca ele or fi singurele nu stiu, de aia am si pus intrebarea.

| Liviu_2019 a răspuns:

Pentru Barbiii
Repet eu am pus o intrebare, chiar dc ai 14 ai nu te condamn ca gandesti intr-un fel sau altul. Si chiar raspunsul tau mi se pare unul foarte ok, dc gandesti asa bv tie. Dar sa stii ca eu dc as iubii o fata cu care sa zicem ca as avea de gand sa ma insor, in nici un caz nu mi-as shimba parerea despre ea dc aflu ca nu mai e virgina. Asta asa ca ai zis ca nu vrei sa ai prb cu viit tau sot dc afla ca nu mai esti virgina.
Numai bine!

| iulyspy a răspuns:

La manastirerolling on the floor
pana la 18 o sa fiu... dupa aia daca gasesc baiatu potrivit poate n-o sa mai fiurolling on the floor

| mady_9610 a răspuns:

Ha ha ha! ce intrebare stupida. unde crezi u ca mai gasesti in ziua de astazi asemenea fete?