| Swagmotherfuckers a întrebat:

Bună fetelor, ce va trage la un băiat, arata bine, musculos, are bani sau puțin fin fiecare și cum vedeți voi băiatul ideal?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Prima impresie este aspectul fizic indiferent de sex,dar fetele din ziua de azi vor barbati frumosi,bogati,prosti,creduli care cred in aberatile lor,basme gen iubire pe viata,asa rad de baieti care le vad pe strada prosti asa tare strang mana fetei de zici ca vrea sa fie catelusul lor pe viata, fetele vad asa masculi
Gene bune cu aia vrem sex
Gene nu prea bune dar sunt buni ca provideri
sau facut studii si sa descoperit ca femeile prefera alfa la ovulatie iar la menstra beta, adica iubita ta face sex cu unu alfa apoi tu prostu cresti copilul lui aia, le mai auzi pe unele ca isi controleaza barbati dupa pofetele lor, in concluzie banii sa ai

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu generaliza Ray ca nu toate femeile fac copil cu x si il creste y si nu toate femeile fug dupa bani lor sti bine ca sunt femei care stau cu barbati mai jos decat ele ca si statu si se iubesc si respecta si sti bine ca sunt barbati care profita de naivitatea sau de iubirea care le-o poarta proastele de langa ei si se comporta ca niste gunoaie si uneori ce te uimeste e ca gunoiu respectiv nici macar nu are un statut social mai inalt si cine e in ziua de azi la facut tot femeia.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Fi atenta la ceea ce am scris, am scris si acest lucru ca barbati care va atrag fizic isi bate joc de voi, aia numa sex vor de la voi atat, nu toti dar sunt destui care asta vor

17 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sa fie matur,cu o gandire si un tel de viitor,sa fie pe aceias lungime de unda cu mine,sa fie amuzant, sa aiba suflet bun, sa nu se prefaca sa nu fie lingusitor si fals, sa fie sincer, iubitor, sa ma puna pe primul loc si cel mai important sa ma respecte aprecieze si sa imi acorde atentie.Restul sunt irelevante bani o sa ii faca treptat daca te iubeste ca sa nu duci lipsa de nimic iar aspectul fizic si-l poate schimba pentru tine dar daca il iubesti oricum ar fi il vezi cel mai frumos orce om are defecte

| Swagmotherfuckers explică (pentru Freya1):

De ce voi femeile îi băgați pe mulți în friendzone și luați pe aia rai cu ajung sa se comporte execrabil cu voi?

| Freya1 a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

Nu e in toate cazurile.Nu stiu in multe cazuri barbatul ala asa cum il descri stie sa o manipuleze prin alte tertipula petru ca ea sa il aleaga dar din punctul meu de vedere asta nu va tine mult si mai devreme sau mai tarziu ea tot va pleca.Mai bine esti un barbat la locul tau de casa ca arunci cand ai o relatie serioasa sa fie ceva de durata si frumos iar daca vei da peste persoana nepotrivita sa ai satisfactia si constiinta curata ca ea a gresit deci ea a pierdut

| RAY a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

De masculi de care nu sunt atrase ele = zona prieteni, mai rau e ca multi stau dupa una anii de zile poate vor primi si ei candva vagin dar degeaba ca fata aia nu vrea sa faca incest

| Swagmotherfuckers explică (pentru RAY):

Incest, este pe legale?

| RAY a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

Glumeam, simtul umorului este important

| CleanHeart a răspuns:

Cum ii place ochiului meu
O seara faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa arate bine(si musculos,dar mai ales fata),nu prea ma intereseaza banii(dar nu strica),sa fie amuzant,sa para genul de baiat rau, dar sa aiba si o latura sensibila, la care nu multi sa poata ajunge(eu da), sa poarte o masca fata de ceilalti, dar fata de mine sa se deschida.Mi-ar placea brunet cu ochi verzi, dar nu e o conditie

| Swagmotherfuckers explică (pentru anonim_4396):

De ce ochii verzi? Eu îi am, dar mi ar fi plăcut sa îi am căprui sau albaștri sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

Mereu m-au fascinat la baieti ochii verzi.Bine,asta nu inseamna ca am sa resping din prima baietii cu ochi caprui sau albastri, de ex mie imi place de unul cu ochii caprui, dat verdele mi se pare mai seducator..depinde si ce nuanta(eu îi am verde spre caprui, dar imi plac mai mult cei gen smarald)

| 1231242 a răspuns:

Sa aiba bani cam atat, stiu ca nu-s fata, dar asta conteaza restul sunt detalii, dar in fine, tu chiar crezi ca vreo fata sanatoasa la cap ti-ar spune asta eu nu cred.Si din cate vad in sectia de raspunsuri ca nu ti-a spus adevarul.

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

Corect asa e

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1231242):

Banii nu sunt totul. Spre deosebire de altele, eu nu ma indragostesc de bani, ci de persoana ca atare, banii sunt doar un accesoriu.

| 1231242 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa ma prefac ca nu ti-am vazut post-ul.

| Kiwibibilă a răspuns:

Sincer, fundul.