| AlexCelFrumos a întrebat:

Buna fetelor eu am 18 ani si mi-e cam rusine sa pun intrebarea asta
dar pana la urma m-am hotarat sa apelez la voi. deci voiam sa va intreb adica nu stiu cum sa fac prietena mea este virgina am stabilit ca azi facem sex dati-mi niste sfaturi ceva. adica eu as vrea sa facem ceva bdsm, adica sa o leg de scaun etc credeti ca este bine daca ea e virgina?

Răspuns Câştigător
| Lolo_3214 a răspuns:

Daca ai fii prietenul meu te-as impusca big grin

25 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sincer, nu cred ca sta. Eu zic sa ii arzi o tigaie peste ceafa inainte, ca sa fii sigur.
PS: nu uita de prezervative!

| Hmmmm a răspuns:

Lasa scaunu si legatu pe alta data.
eu zic ca va ajunge si patul petru prima data.tot ce pot sa iti spun este sa ai rabdare. o sa ai nevoie de foarte multa rabdare!

| Duhovnicul a răspuns:

Dude, las-o totusi mai moale la inceput, fiind virgina ar putea reactiona mai naspa unor propuneri de-astea. Intai face-ti-o simplu fara tot felul` de briz-briz-uri si apoi o poti intreba sa vezi daca ii va placea si ei cu catuse, biciuri, supunere etc.
Nu vad nimic iesit din comun in a practica jocuri erotice pentru a condimenta viata de cuplu, suntem in secolul 21 oameni buni.

| Miauti a răspuns:

rolling on the floor tot la porno iti este gandul? Omule daca e virgina, usor, ea nu are experienta. Daca o legi de scaun s ar putea sa creada ca ii faci un rau. Nu esti tu expert in asa ceva, ce ai vazut tu la filme sunt doar niste perverse care au anumita experienta si din cate vad eu tu ai o fantezie legat de acest stil.

Deci usor cu ea, ca e fragila. Nu reactiona ca un obsedat sau ca un animal dupa sex.

| blue-star a răspuns:

rolling on the floor-scuze pentru asta da intrebarea e tare
acum, vorbind serios, nu te grabi.
lasa-i timp sa se obisnuiasca cu sexul.
poate dupa a 5-a sau a 6-a partida o sa puteti sa incercati asa ceva.
vorbeste cu ea, intreab-o ce parere are despre aceasta,, fantezie'' a ta
daca este de acord sa puneti in practica fantezia ta, incearca sa o intrebi daca si ea are o astfel de fantezie.
sunt sigura ca si ea are macar un mic,, scenariu'' care se poate realiza, pentru a avea o partida buna.
dar trebuie s-o iei usor, pentru ca azi va fi prima data pentru ea si trebuie sa fie un moment special, frumos, romantic, ceva de care isi va aminti cu drag de fiecare data cand se gandeste la tine.
deci, sper ca te-am ajutat.
Take care!

| bOse a răspuns:

O legi de scaun ma?

Ce fetishuri nebune aveti unii, ai probabil si un bici nu?

| Slow a răspuns:

Stii cum se zice, dragoste cu sila nu exista... Hai sa inventam o alta vorba: sexul cu sila nu se practica laughing Pune-te putin in locul ei. Saraca fata e virgina, nici macar nu stie cu ce se mananca sexul si tu deja vrei sa o legi de scaun. Usurel, ca nu ne grabim nicaieri. Pentru ea prima data conteaza foarte mult, o va tine minte toata viata. Daca o legi din prima de scaun, poti sa iti iei adio de la ea. Las-o mai moale, ca va veni si timpul fanteziilor. Acum incearca sa ii oferi ei o noapte de neuitat, in sensul de "noapte placuta"...desi dureroasahee hee
In al doilea rand, nu trebuie sa hotarati o data. Ca si cum ai zice " Pe data de 21 august 2010, la 23'14''27''' eu voi avea chef de sex si o voi face cu prietena mea". Se strica tot farmecul. Asteapta sa se intample de la sine. Poti sa faci o atmosfera placuta in camera. Depinde de gusturile ei. Dar ai putea sa lasi doar o veioza aprinsa, sa stati amandoi in pat, sa vorbiti si vei vedea ca totul va decurge de la sine. Nu trebuie sa sari pe ea cum intra pe usa laughing
Bafta si ai grija sa frecventezi sertarelul in care iti tii prezervativelewinking

| Dobitoc a răspuns:

Lasati ma omul, daca are fetish-uri ce aveti cu el.Fiecare cu placerile lui "nebune". Si ca sa revenim la subiect nu prea e bine pentru. ca este virgina sigur o sa se spanzure dupa aia laughing

| Alexandru_8107 a răspuns:

Control medical, deoarece nu este ceva in regula in capul tau.Doamne!

| Lolo_3214 a răspuns:

Prima experienta sexuala la o fata este foarte importanta pentru ea si nu se uita asa usor...Incearca mai bine sa fii tandru, romantic, sa-i oferi un preludiu lung astfel incat sa se excite(ude) si las-o balta cu legatul de scaun si chestii de genu'!

Daca mi-ar face cineva asa ceva mie, eu fiind virgina ...Clar a doua oara nu ar mai pupa nimic!

| Lolo_3214 a răspuns:

Vai doamne rolling on the floor))

| Ellameh a răspuns:

Daca vrei sa-si aminteasca cu placere acest moment, te rog sa-i asculti pe cailalti pentru ca poate or sti ei ce-or stii, nu s-or fi nascut ieri. Aveti tot timpul pentru astfel de chestii, dar macar pentru prima oara, cea mai importanta, apeleaza la tandrete si simplicitate. Prima oara trebuie sa faci dragoste, nu sex. Bafta!

| clauu a răspuns:

Tu vrei sa faci sex cu ea sau sa o spanzuri?

| balonashhh [;;)] a răspuns:

tongue laughingrolling on the floor da cum sa o legi de scaun doamneerolling on the floor o sperii happy nu-i potii oferi tongue oo cina romantika eventual apoi o sa creezi o atmosfera placuta pentru amandoi happy? rolling on the floor trebuie sa o legi de scaun rolling on the floor dmnee eventual si un bici straight face sperii drk fata rolling on the floor

| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, Alex! Nu cred ca ideea ta cu scaunul este prea buna sau cel putin nu la momentul asta. Si inca ceva: nu cred ca ar trebui sa stabiliti o data pentru prima ei experienta de acest gen, ci mai degraba sa va rezumati la a discuta in prealabil despre ce si-ar dori si sa fii mereu pregatit, pentru a se intampla mai spontan, caci asa mi se pare ca este cel mai frumos. Daca totusi este sigura ca vrea sa faca acest pas azi, asigura-te ca nu o sa va deranjeze nimeni, cumpara niste lumanari parfumate, pregateste cateva melodii speciale si ai la indemana un trandafir rosu, pe care sa i-l oferi dupa... A, si foarte important, o cutie de prezervative in termen de garantie, pentru a va feri de orice neplacere. Ia-o incet, cu un preludiu cat mai lung si parerea mea este ca pentru prima data pozitia misionarului este mai mult decat suficienta. De asemenea, arata-i ca esti alaturi de ea, intreab-o daca o doare si daca poti continua si nu uita sa ii spui cat de mult o iubesti si ca esti fericit ca esti primul din viata ei. Mult succes si sper sa iasa totul asa cum va doriti. Va tin pumnii! big grin

| IrinaAndreea a răspuns:

Pastreaza faza cu catusele pentru mai incolo, numai dupa ce ai intrebat-o si pe ea in prealabil daca e de acord.winking

| bestiutza88 a răspuns:

Prietene fara catuse nici nu ma gandesc. in plus scaunul sa aiba sistem din ala de prindere al picioarelor si gatului si neaparat sa ii mai bagi si ceva in gura... a si inca un lucru:sa iti iei avant inainte sa intri laughing ba esti nebun? sincer?

| dana_9056 a răspuns:

Daca ai fi prietenul meu te-as ura si m-as fi dus la politie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata e virgina, iar tu vei vrea sa faci chestii de-astea s-ar putea sa nu mai exista vreo a2a oarawinking. e important ca prima data sa o pui in pat frumos, nu so legi de scaun, iar ea sa fie cat mai relaxata si pregatita happy. Mai ales ca prima data doare si ii este putin frica asa ca nu te-as sfatui s-o speriihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex te sfatuiesc sa te uiti la fata de la miezul noptii si cand ti se scoala si vrei sa eu bagi sa vorbim asa ca intre barbati o legi de scaun pe prietena ta si eu bagi ca sa aiba cea mai frumoasa dezvirginare dar pentru ideea asta buna ma last sa o incerc si eu

| AlexCelFrumos explică:

Mai m-am gandit putin si multi cred ca aveti multa dreptate si spun asta pentru ca intr-adevar am vazut un film de curand cu cupluri care de-abia se formeaza si tipul ii propune tipei sa o lege la ochi si sa o faca pe la spate. si in acelasi timp sa o traga de par. si ea s-a inrosit putin si parea cam derutata si ma gandesc ca nah fiind virgina nu merge chiar asa dar as putea sa o leg macar cu niste catushe tata e politist si oricum am vorbit cu el sa mi le dea sa ma uit la ele si sa le probez pe manechine ca dau la academia de politie

| AlexCelFrumos explică:

Pissu eu nu te-am injurat pe tine da? daca vreau sa i-o dau cu catushe ce-ai tu cu mine? ia zi?

| hotzZu a răspuns:

Leagoo de p*** ta si arunc-o pe geam:XBafta

| pisicutZamikutZa a răspuns:

Nu, dk vrei s`o mai folosesti ia-o du cu incepull! bafta! kiss

| Asiohaig a răspuns:

Niciodata sa nu spui "TE IUBESC" inainte, in timpul partidei sau dupa!