| 123456 a întrebat:

Buna fetelor... ma uit pe TPU si vad ca multe fete pun intrebarea cum sa faca si ele sa aiba sani mai mari.straight face cu asta ma confrunt si eu si nu reusesc nimic parca nu mai cresc deloc. am 16 ani si ii am mici rau cam 80 cm. vad ca uni au mai raspuns cu tinctura de marar da uni zic ca nu-i buna. dupa cine sa ma iau? care stie ceva solutii sa-mi zica si mie ma refer la cele care au incercat ceva. dau funda la unele solutii cu folos.

5 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Te iei dupa mine: ori te f. ti bine bine bine de tooooooooot ca sa iti kreaska ori ii lasi sa creasca de la sine, pentru ca asta inseamna ca nu esti dezvoltata, pricepi fetit-o? hai treci la trebuie

funda

| Dianka_4924 a răspuns:

:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa cristianorudi7 ca daca te f. ti ti se micesc mai rau mai bine lasa-i sa ti se dezvolte sin guri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa cristianorudi7 ca daca te f. ti ti se micesc mai mult asa ca sfatul meu este sa ii lasi sa se dezvolte singuritongue

| blondutza94 a răspuns:

Asculta-ma pe mine.si eu la inceput cand aveam 13 ani eram plata. pur si simplu scandura. dar dupa 2 ani am inceput sa ma dezvolt si acum ma plang ca sunt prea mari.ai timp sa te dezvoltzi.nu iti trebuie nu stiu ce chestii.mai asteapta pictongue