| ๓єllเครtคг a întrebat:

Buna fetelor! Problema mea este:
Diriga( care este foarte stricta in privinta uniformei) nu-i in scoalabig grin iar directorul vine cam des la noi in clasa sa vada daca avem uniforma! Insa acum a venit o profa buna raaaaauuuu care o sa fie diriga noastra temporara! Toti copiii vin in blugi, respectiv colanti, dar mie mi-e cam frica sa ma imbrac asa... Maine as vrea sa iau niste blugi albastrii skinny si nu stiu ce sa fac!

Intrebarea mea este( si scuze de categorie):X
Sa iau blugii aia sau sa nu-i iau!

5 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Sincer? laughing asa zicea si o clasa de a 12 in liceul meu, si a fost un scandal monstru deoarece fix in ziua aia a fost controlul si cam jumate din clasa a primit -1 punct la purtare happy
Depinde cum ai uniforma, eu am scapat, deoarece aveam uniforma in ghiozdan, si cum sa anuntat controlul, hop pantalonii de scoala peste blugi... in fine aratam ca dracu laughing dar mai conteaza? poti sa incerci asa (daca esti la gimnaziu stai linistita nu cred ca o sa scada puncte la purtare, eventual in cel mai rau caz o nota mica )

| Bocanila a răspuns:

Eu zic sa tii iei daca toti copii vin asa caci daca ei vin imbracati la fel ca tine n-o sa se i-a chiar de tine. Daca erai singura atunci da se lu-a de tine.Dar pentru ca sunteti mai multi n-o sa se i-a! bft sper ca te-am ajutat! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema nu este diriga ci tu si restul clasei iar asta nu este intrebare pentru aceasta categorie.Numai bine.

| ๓єllเครtคг explică:

?* scuze

| AnnAkIsSmE a răspuns:

Daca crezi ca este bine sa te imbraci cu blugii iai pe tine.