| Claudia389 a întrebat:

Buna fetelor si baietilor.
Ma simt rau pentru ca sunt la handbal de 1 saptamana si m-am indragostit nebuneste de doi baieti. Unul dintre ei este baiatul antrenorului si a fost primul de care m-am indragostit.Nu m-am bagat in seama cu el desi cu ceilalti baieti de acolo ma inteleg foarte bine,dar cand ma gandesc la el ma trec fiorii prin corp,mi se face un gol in stomac,etc...
Iar celalalt este... offf, ieri la handbal eu eram extrema si el era pe banca si mingea nu ajungea la mine decat la extrema cealalta si el striga dupa banca dati mingea la extrema maa, m-am simtit destul de bine nu mai puteam de fericire, dar nu stiu daca ma place...Eu am zis sa mai astept sa ne cunoastem desi ieri primul baiat mi-a tras o privire de era sa cad laughing Acum nu vreau sa par si disperata, ce sa fc, un sfat va rog mult!
Astept raspunsuri mai ales de la baieti si cum as sti daca ma place? Voi cum ati proceda?

5 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Pai daca zici ca asta e abia primul semn ca e posibil sa ii placa de tine eu zic sa mai astpeti putin sa vezi cum decurg lucrurile mai departe si ce semne mai da. Daca chiar nu ai rabdare, incearca vorbesti cu el, vezi tu despre ce.

| alexro93 a răspuns:

Sa te hotarasti pe care-l vrei si sa faci tu primul pas

Răspuns utilizator avertizat
| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Eu as zice sa te apropii de amandoi sa aflii la cine ti mai mult...nu poti alege pe unul dintre ei pentru ca ti-a tras sau nu o privire laughing
Incearca sa ii cunosti pe fiecare, sa aflii ce aveti sau nu in comun si dupa un timp iti vei da seama cu cine o sa ramai.
Oricum eu as zice ca sunt sanse foarte mari sa te placa amandoi deci ai grija ce faci laughing
Bafta happy

| Anonim9425 a răspuns:

Salut big grin happy Eu te-as sfatui sa-ti asculti inima si sa faci ce simti. Daca iti place de doi baieti trebuie sa te gandesti bine la ceea ce faci. Uite aici cateva sfaturi care mie mi-au functionat:

1. Intereseaza-te de ce le place lor.
2. Glumeste si discuta cu ei ca si amicii.
3.Iesiti la o (prajitura, pizza, suc, etc[oriunde]) sa va cunoasteti mai bine.
4.Fii sincera... Spune-le ce simti.[daca ei râd de tine, inseamna ca ei nu sunt sinceri si ca nu te merita on the phone
Cel mai bine ar fi sa le spui. Daca o tot tii asa o sa pierzi sansa {am patit-o}

Sper sa ai succeswinking!