| anonim_4396 a întrebat:

fetelor spuneti niste metode naturale pentru evitarea ridurilor...si daca e normal sa apara la 17 ani?

5 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Dacă ai 17 ani, şi ai riduri, nu e bine
Dă-ţi cu, creme, nu te mai incrunta.

| alina_4026 a răspuns:

E posilib, iar daca apar este numai din cauza ca esti obosita.Trebuie mai mult sa te odihnesti.Sincer eu am 24 ani insa nimeni nu ma crede, arat mult mai tinara.Eu dorm foarte mult, somnul nu itit imbatrineste tenul, crede-ma ca asa este...

| alina_4026 a răspuns:

E posilib, iar daca apar este numai din cauza ca esti obosita.Trebuie mai mult sa te odihnesti.Sincer eu am 24 ani insa nimeni nu ma crede, arat mult mai tinara.Eu dorm foarte mult, somnul nu itit imbatrineste tenul, crede-ma ca asa este.

| alina_4026 a răspuns:

E posilib, iar daca apar este numai din cauza ca esti obosita.Trebuie mai mult sa te odihnesti.Sincer eu am 24 ani insa nimeni nu ma crede, arat mult mai tinara.Eu dorm foarte mult, somnul nu iti imbatrineste tenul, crede-ma ca asa este.

| byanca01 a răspuns:

Nu cred ca e normal sa apara la 17 ani