| V3ra a întrebat:

Buna fetelor, stiti cumva vreo metoda de crestere a sanilor? vreun tratament pe care l-ati urmat si a dat rezultate?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Nu-ti recomand anticonceptionalele,sanii nu cresc de la ele,se umfla! In plus,te vei deregla hormonal, asta inseamna ca te vei ingrasa, parul-indiferent d unde se afla va fi mai des big grin. Daca inca n-ai 18 ani iti recomand inotul.Incearca s-ajungi la bazin macar de 3 ori pe saptamana! vei vedea schimbari,garantez! Multe verdeturi-marar,patrunjel, urzici, spanac.Bafta!

| AureliaBEST a răspuns:

Scumpa mea, iti recomand anticonceptionalele sa vezi ce sani vei avea, dar ai grija sunt periculoase...

| Jαne a răspuns:

Sperma de baiat "ïngrase"sanii in mod natural
Si chiar da rezultate
Funda?

| Danutza27 a răspuns:

Eu zic sa te astimperi,sa nu pui gura pe pastile ca dai de necaz creme alifii sa nu dai pe tine ca sunt multe facaturi si nici dermatologii nu le mai dau de cap,Stai linistita nu au intrat zilele in sac.O viata rationala pe cit posibil multe verdeturi,fructe,nu pune gura pe cola si alte nenorociri,lapte nu iaurturi colorate. Sport exact cum a recomandat colegul, poti sa te duci si la o sala sa faci miscare.In rest nu forta organismul, lasa sa mearga de la sine cum a fost rinduit.