| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor,sunt foarte suparata adica nici eu nu stiu ce-i cu mine,dar voi,daca ati afla ca iubitul vostru v-a inselat cu alta fata, dar tot la voi s-ar intoarce si tot pe voi v-ar iubi mai mult ce ati face? eu am pus foarte multa boala pe tipa aia si n-am putut rezista fara el si m-am impacat repede si el mi-a spus ca s-a sarutat cu fata aia.

Răspuns Câştigător
| Ajutatorool a răspuns:

Pai atata timp cat pe tine te iubeste mai mult poate sa se duca pe la toate, asta contaeza de fapt, pe cine iubeste mai mult. Nu te supara din nimicuri.

9 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Sti vorba: Daca o iubea pe prima nu mai exista a doua.

| h3r a răspuns:

Vai, i s-a rupt sufletul de tine...de aceea ți-a zis, sigur...

Cine înșeală nu iubește.

| grab a răspuns:

Vroiam sa iti raspund dar e pentru fete happy

| grab a răspuns:

As incerca sa ma obisnuiesc daca as fi fata.
Cam asta va asteapta de aici incolo la cat de usor le dati pasarica.

Le trag pe toate in catarg, dar undeva trebuie sa si manance si sa doarme cu haine curate, nu? Eh, aia care ii face si treburile astea pe langa sex aia va fi cea la care se va "intoarce" cu un "sincer" declarativ TE IUBESC spus mai bine ca Jan Constantin happy.

Scurt!

| Demonull a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. exista momente si momente in viata, poate relatia voastra nu era chiar in apogeul fericirii si omul a cedat. oricine merita o sansa. fata sau baiat.Cine nu te cauta, nu te iubesc dar cand te cauta ce inseamna? ca e fraier/a?

| Antyss08 a răspuns:

Și care este întrebarea?
Cum să te răzbuni?
Cum să îi dai papucii?

| NoNameexd a răspuns:

Se spune că dacă cineva pleacă,apoi se întoarce la tine,te iubește! Greșit, cine te iubește nu pleacă.Iar înșelatull nu este o obligație, este o alegere! În locul tău oricât de rău m-ar durea, nu l-aș mai fi acceptat, nu trebuie să-ți irosești timp din viață dând a2-a șansă unei persoane care nu te apreciază, în timp ce există persoane care tânjesc dupa prima.Eu sper că te-am ajutat, tu decizi ce faci încontinuare, dar eu zic că dacă cineva te rănește prima oară, o va face și a 2-a oară și a3-a oară, știind că o să-l ierți indiferent de situație.

| SweetCandy29 a răspuns:

Buna draga mea.din moment ce m-a inselat nu as mai vorbi cu el indiferent cat de mult l-as iubi. Crede-ma cel mai bine pentru tine este sa-l uiti. Scumpa daca te-a inselat o data o vaface si a doua oara pentru ca el stie ca il vei ierta. Deci nu are sens sa continuati, indragosteste-te de altcineva. Poate acum nu ti se pare cel mai bun sfat dar in viitor imi vei da dreptate. O zi buna si ai grije ce faci! :* Pa-pa :*