| Liviu0123 a întrebat:

Buna fetelor! Va intreb ceva,cand o femeie pe care o cunosti de ceva timp,si ai faci masaj te lasa sa ai masezi fesele (nu zice nu, vrea)ce inseamna asta? si uneori sanii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu la 28 de ani intrebi copile de 15 ani chestii de genul? Mai bine intreaba si tu femei de la tine de la munca/strada/bloc sau alt site unde media de varsta e mai mare Liviule baiatule.

| Liviu0123 explică (pentru anonim_4396):

De unde stii ca sunt copile de 15 poate sunt si femei peaici. mersi.tu de unde esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu0123):

Daca sunt femei, nu iti vor raspunde. E simplu. Ce relevanta are orasul unde locuiesc? Cat despre "nu vor raspunde", te rog. Sexul si tot ce tine de acest subiect, e prea "tabu" in Romania. Absolut orice tine de acest subiect. Deci incearca cum am zis, cu femeile din jurul tau. Poate ai mai mult noroc. Mai exista si femei care vorbesc fara retineri despre sex si chestii de genul. Cam rare dar sunt.

| BryBard a răspuns:

Inseamna ca ii esti drag si ca ai o sansa cu ea.