| DeLyUtZa_8860 a întrebat:

Buna fetelor! Vreau sa va intreb ceva. mie mi-a venit prima oara acum un am si m-a tinut o zi.De atunci nu mai mi-a venit. poate doar asa un pic o data adica. intelegeti voi...nu stiu c s cred. si inca nu mi-am inceput viata sexuala. un sfat ceva.pls

Răspuns Câştigător
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. nu te speria! asa mi s`a intamplat si mie prima data mi-a venit. si dupa nu mi-a mai venit ceva timp. acum te-a anuntat cum s`ar spune! o sa iti vina! e normal! prima oara!:X sper sa te ajute funda?

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,asa a fost si la mine, si fix cand implinam un an mi.a venit iarasi si m.a tinut 5 zile acum vine in fiecare luna cate 8 zilesad

| rox13yy a răspuns:

Ar trebui sa scrii sh cati ani ai. poate ca nu ti-a venit, poate ca doar ai crezut

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Poate sa dureze pana la 2 ani pana ti se reguleaza.
Nu te speria! Esti bine
pup:*

| WillWright a răspuns:

Nu te ingrijora, e normal sa fie asa, cu timpul se va regula.