| zuzza a întrebat:

Buna fiti atenti deci acum catevas luni vam zis ca am o prietena care se masturbeaza cu aparatul de masaj. o cheama dalba maria asa nu cont... si acum cate va zile mi-a povesstit ca dupa ce se masturbeaza chilotii ei i se pateaza cu o substanti alba care ii iese din vagin imi puteti explica ce este acea substanta, pentru a o putea ajuta. :*

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Sunt secretii din urma orgasmului happy pentru ca atunci cand o fata se excita se "umezeste" si nu cu altceva decat cu secretii(secretii pe care le avem mereu)doar ca in acele momente vor fi mai abundente decat de obicei.
vaginul ei, ca si al nostru, sau la majoritatea functioneaza la fel in astfel de cazuri, adica atunci cand o ft se excita vaginul va face o munca suplimentara pentru a putea ca actul sexual sa nu fie dureros, pentru ca daca nu secreta acele secretii actul sexual va fi "pe uscat" si va fi dureros sau incomod.deci acea substanta alba sunt secretii, nu trebuie sa se sperie, e ceva normal

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Explică-i că masturbarea nu este sănătoasă mintal!
Este secreție vaginală în urma orgasmului.
Și nu mai da nume că nu este frumos din partea ta, fiecare persoană are dreptul la intimitate. Ție ți-ar fi plăcut să-ți vezi numele postat?
Să aibă grijă la igiena locală.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E creierul ei ars de placere vinovata.

| andreea_3169 a răspuns:

Pfff...se numeste orgasmbig grin...sa se mai informeze si eatongueca trebuie

| Giulya93 a răspuns:

Bah vere au innebunit fetele?laughingCe naiba s-au terminat baietii, ca sa ajungi sa te masturbezi cu aparatul de masaj? Bagati-va mintile in caplaughinglaughing