| nelutzuinfernal a întrebat:

Buna
Fosta iubita a prietenului meu ma place, i-am zis si el zice ca nu se supara daca ma cuplez cu ea(VOi ce ziceti se supara? adica ar fi rau?)Funda

4 răspunsuri:
| kidboo a răspuns:

Omule ai copii acasalaughing

| KidDo_4008 a răspuns:

Exista o regula de aur.
Niciodata nu te cupla cu fosta prietenului tau laughing
Baietilor chiar, da` chiar nu le place asta big grin
Trust me big grin

| pactcudiavolita a răspuns:

Eii uite o intrebareunde chiar pot raspunde din proprie experientalaughing. Paii in primul rand ar trebui sa vorbesti cu prietenul tau sa vezi daca inca mai tine la eahappy, daca iti zice ca nu eu zic ca linistit de poti cupla cu eawinking. Doar ca evita sa iesiti toti 3 ca amici pentru ca se poate reaprinde din nou flacara dintre cei doi, si atunci no sa fie bine nici pentru prietenia voastrawinking. Sper ca ti-am fost de folos>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chiar daca zice ca nu se supara de fapt cand o sa vada ca va sarutati sau va tineti de mana o sa fie gelos si o sa inceapa supararea :d gandeste logic