| anonimus11269 a întrebat:

Fosta mea iubita in ultima vreme nu ma mai prea cauta dar pune pe altcineva sa intrebe de mine si asa mai departe. Ea acuma vorbeste cu unu dar nu stiu daca sunt impreuna sau nu, dar ea tot intreaba de mine si chestii. Oare vrea sa ma faca doar gelos sau ce?

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Cred că e mai bine să lași lucrurile să decurgă de la sine. Vezi pe parcurs ce decizii vei lua.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se joaca si ea cu tine si se pare ca are cu cine, altfel si-ar vedea de noua ei cucerire.

| Zatharra a răspuns:

Tu o cunoști mai bine și ar trebui să știi dacă e în stare de astfel de tertipuri, de jocuri menite să-ți atragă atenția. Deci, răspunsul e la tine (și la ea).

| anonimus11269 explică (pentru Zatharra):

Nici nu pot sa zic ca o mai cunosc si cred ca nici ea nu stie cine ii de fapt. Odata imi zice ca ma vrea inapoi odata nu, habar nu are ce sa faca.

| Zatharra a răspuns (pentru anonimus11269):

Atunci întreabă-te dacă merită efortul de a o mai cunoaște.
Cu sau fără ea, viața continuă.

| anonimus11269 explică (pentru Zatharra):

Nu prea inteleg ce vrea sa faca

| Zatharra a răspuns (pentru anonimus11269):

Dar tu ce simți?
Dacă o mai iubești, poate crezi că merită să lupți cu toate obstacolele.
Dacă nu mai simți nimic pentru ea, nu are rost să-ți mai pierzi timpul și ar fi bine să treci mai departe.

| anonimus11269 explică (pentru Zatharra):

Momentan mai tin la ea si o mai iubesc dar nu asa cum faceam inainte, nu asa mult. Sa o mai las asa sa stea? Oricum gelos nu ma poate face pentru ca nu sunt genul de persoana care sa fie geloasa.

| anonimus11269 explică (pentru Zatharra):

Bine. Mersi

| Zatharra a răspuns (pentru anonimus11269):

Cred că e mai bine să lași lucrurile să decurgă de la sine. Vezi pe parcurs ce decizii vei lua.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Vrea sa te faca gelos, doar atat.