| SenioritaBarbie a întrebat:

happy
Fostul meu iubit este acum cu cea mai buna prietena a mea.Eu mai tin putin la el.Si multi si multe zic ca si el dar din cauza comportamentului lui nu mai sunt asa sigura.Acum celui mai bun prieten al lui ii place de mine si zice ca simte ceva puternic pentru mine, insa acest baiat se cam da la toate fetele dar cu ele nu vorbeste asa.Nu stiu ce sa fac in legatura cu el, nu stiu daca simt ceva pentru el, majoritatea imi spun sa incerc dar nu stiu adica nu vreau sa il fac sa sufere.Crede-ti ca ar trebui sa incerc sau daca nu.cum sa ii zic, fara sa il fac sa se simta prost?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu-l vrei spune-i ca tii prea mult la prietenia lui ca sa o strici avand o relatie cu el, care s-ar putea sa nu mearga. Daca il vrei se pare ca toata lumea va fi multumita, mai putin tu.Deci,trebuie sa hotarasti singura ceea ce vrei TU.E o vorba, stii, nu strica sa-ncerci dar incearca sa nu strici.Mult noroc.

3 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Parerea mea este sa mai astepti putin.Incearca sa vezi cum se comporta in ultima perioada, daca se mai da la alte fete de cand ti-a spus ca tine la tine. Daca este adevarat ca te iubeste si ti-a dovedit asta incearca.Mult succeshappy

| Stephsweet a răspuns:

Spune-i ca nu te lasa parintii...tonguehee hee

| FummRozzz a răspuns:

Fiind cel my bun prieten al lui.ar trebui sa t gandesti big grin
daca este o micuta farsa pusa la cale de "ex" prietenul tau si amicul lui.sa vada daca my tii la el... big grin
crede`ma ca stiu ce zic. ca am trecut prin asta...big grin
iar eu am cazut in plasa si am stat ca amicul prietenului meu. si s-a terminat ff urat (ca ma tt intr el : " daca my tzineai la mine. dc ai stat ca el? " totusi e o intrebare.la care e ff greu sa raspunzihee hee...
mult succes. sper ca ti-am fost d ajutor :*