| anonim_4396 a întrebat:

fostul meu iubit s-a despartit de mine pentru o fata cu 2 clase mai mica si mai urata, imi puteti spune va rog cum sa-l fac sa se intoarca la mine?( va rog fara sa va bateti joc)

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Deștept băiat. Sincer n-aș sta cu o attention *** care pune întrebări stupide pe TPU.

| MasterYoda a răspuns:

Corect! mergi la oglinda si da-ti 2 palme. apoi mai roaga 10 prieteni sa-ti dea si ei

| Lucian_Enache_1992 a răspuns:

Afli unde sta tarfa, iei 2 kg de carne cruda din piata, pui punga cu carne la ea la usa, insotita de urmatorul biletel:
"Asa vei ajunge tu si toata familia ta"
Sper ca o sa te ajute, pe mine m.a ajutat.
Bafta.